İddaa' da Banko


Admin tarafından, Bahis Siteleri kategorisinde 1 yıl önce paylaşıldı.


İddaa oyunları ile beraber hayatımıza birçok terim girmiştir. Bunlardan biri de Banko kelimesidir. İddaa oyunlarında banko kavramı iki farklı anlamda kullanılır. Bunlardan birincisi; kazanmasına garanti gözüyle bakılan favori takım için kullanılan banko kelimesidir. Bu şekilde kullanıldığında teknik bir anlama gelmez. Diğer anlamı ise; iddaa kuponlarında banko olarak görülen ve banko olarak işaretlenmiş maçtır. Eğer bu maçı doğru tahmin edememişseniz diğer maçlar tutmuş olsa dahi sistemsel olarak herhangi bir kazanç elde edememiş olursunuz. Bu manada banko daha teknik bir terim olarak kullanılmaktadır. İddaa oyunları oynarken sistem kuponları yapıyorsanız karşılaşmayı iyice incelemeden asla banko olarak işaretlemeyiniz. Eğer işaretlerseniz bu seçeneğin kesinlikle tutması gerekmektedir.

İlk bakışta bazı maçlar size banko gibi görünebilir. Fakat işin aslı böyle olmayabilir. İddaa oyunlarında bankoda görülen her maç banko değildir. Bunu asla unutmayın. Hatta bazen banko olarak görülen maçların kötü sürprizlerle sonuçlandığını da görürüz. Bu sebeple bankoda görülen maçları işaretlemeden evvel detaylıca araştırmanızı tavsiye ederiz. Risk almaktan hoşlanmıyorsanız veya bankoda gördüğünüz maç hakkında şüpheleriniz varsa kesinlikle bankodan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Banko karılaşmaları sistem kuponlarında mutlaka tutması gereken karşılaşmalardır. Aksi halde diğer maçlarınız tutsa dahi kazanç elde edemezsiniz. Bu sebeple çok emin olmadıkça bankoyu işaretmemenizi tavsiye ederiz.

Banko maç seçmeye karar verirseniz, ilk olarak bültende yer alan olasılık ve oranlarını hesaplayıp size mantıklı geleni işaretleyiniz.Kesinlikle tutturmanız gereken bir karşılaşma olduğundan dolayı, bu oran ve olasılıkları iyi harmanlanızda fayda var. Oynayacağınız takımın son haftalardaki performansı, cezalı ya da sakat oyuncuları olup olmadığını, oyuncu kadrosunu inceleyiniz. En doğru kararı bu şekilde verebilirsiniz. Bunlara rağme unutulmamalıdır her karşılaşmada sürpriz sonuçlar çıkabilir. Sizin banko olarak gördüğünüz bir karşılaşma yüzde yüz banko olacak diye bir kaide yoktur. Böyle bir beklentiiçine girmeden kuponunuzu doldurabilirsiniz. Bol Şans

 


Etiketler:


Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.